VERSIJA NEĮGALIEMS

Steigėjas
Steigėjas
Draugaukime Facebook’e!

     Rugsėjo 16-20 dienomis lopšelyje-darželyje vyko renginiai, skirti ,,Europos judumo savaitei 2019″. Šių metų Europos judumo savaitės tikslas yra atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Vaikščiojimas ir važiavimas dviračiu, padeda išlaikyti sveiką širdį ir kūną.

   Rugsėjo 16 d. ,,Mankšta lauke”. Darželyje ,,Europos judumo savaitė 2019″ pradėta ,,Sveikatiados iššūkiu – nei dienos be mankštos” bei orientacine rungtimi – ieškant paslėptų spalvotų grybų, drugelių. Skambant muzikai auklėtoja Odeta pravedė mankštą visai darželio bendruomenei. Vėliau grupių auklėtojos savo grupių ugdytiniams organizavo žygį po darželio teritoriją, darželio ,,miškelyje” vaikai ieškojo grybų, skirtingomis spalvomis pažymėtų medžių, mažieji lauko aikštelėse ieškojo pasislėpusių drugelių.

Rugsėjo 17 d. ,,Diena su kamuoliu”. Judumo savaitė tęsiasiLopšelio-darželio ugdytiniams krepšinio ,,treniruotę” pravedė Šiaulių m. Ąžuolo krepšinio mokyklos treneriai, supažindindami vaikus su krepšinio abecelės pagrindais.  Įstaigai padovanojo krepšinio lentą, kad būsimieji ,,krepšininkai” galėtų treniruotis. Buvo šaunu, aktyviai ir linksmai praleistas laikas su krepšinio kamuoliu. 

Rugsėjo 18 d. ,,Sportinis ėjimas”. ,,Smalsučių” ir ,,Kodėlčiukų” grupių ugdytiniams organizuota sportinė išvyka ,,Sportinis ėjimas” į L. Ivinskio gimnazijos stadioną. Supažindinti ugdytiniai su sportinio ėjimo technika, jog sportinis ėjimas stiprina širdį,  raumenyną. Pasidalinę į dvi komandas  ,,sportiniu žingsneliu” įveiktas vienas stadiono ratas. o vėliau smagiai, draugiškai, tačiau su sportiniu azartu vyko tarpgrupinės varžybos – nugalėjo draugystė!

Rugsėjo 19 d. ,,Surask lobį”. Priešmokyklinukų ir vyresniųjų grupių vaikų žygis pėsčiomis į Daugėlių pušyną. Žygio metu prisiminta pagrindinės pėsčiųjų kelio eismo taisyklės. Pušyne vaikai ieškodami ,,lobio” susipažino su pušyne augančiais augalai, medžiais, džiaugsmingai vaikai reagavo radę grybų, apkabinę senojo ąžuolo kamieną, smalsu buvo paragauti ,,kiškio kopūstų”, smalsu buvo išsiaiškinti kieno čia urvas, o kokio skanumo buvo ,,kiškio pyragas”. Kad ir pavargę, juk įveiktas 4,5 km. atstumas, tačiau visi laimingi, džiugiai nusiteikę, kad šitaip smagiai, turiningai praleistas laikas, o ir oras buvo pasakiškas – mus lepino šilti rudens saulės spinduliai.

Rugsėjo 20 d. Europos judumo savaitė užbaigta renginiu ,,Rieda ratai rateliukai”, kuris skirtas Tarptautinei dienai be automobilio. Sugužėjo pilnas darželio kiemas jaunųjų dviratininkų, kuriuos pasitiko dviračių į renginį atvažiavęs klounas.