VERSIJA NEĮGALIEMS

 


V. Kudirkos g. 28, Kuršėnai, LT-81149
Tel./faks. – (8 41) 58 14 76
Elektroninis paštas – info@kursenueglute.lt

Steigėjas
Steigėjas
Draugaukime Facebook’e!

 SVEIKINIMAS DIREKTORĖS DAINOROS KUPRIENĖS

      Mieli bendruomenės nariai, šiandien minime 55 metų lopšelio-darželio veiklos jubiliejų. Tai puiki proga pažvelgti į nuveiktus prasmingus darbus, pasidžiaugti savo sėkme, prisiminimais. Įstaigos veidas per tuos metus ne kartą keitėsi, užaugo ne viena vaikų karta, vyko pokyčiai bendruomenėje, įgyvendintas ne vienas sėkmingas projektas, iniciatyvos. Lopšelio-darželio bendruomenės bendras siekis – šiuolaikinis vaikų ugdymas – tikroviškas, aktualus, patrauklus, motyvuojantis, plečiantis akiratį, sudarantis galimybę augti.
         Ypatingas dėmesys tenka mokytojams, kurie veda vaikus į pažinimo, atradimų, kaip vaikai vadina „stebuklų“ pasaulį. Tenka įveikti ir sunkumus, susidoroti su iššūkiais, drąsiai žengti inovatyviu atsinaujinimo, tobulėjimo keliu. Vaikus pasitinka mylinčios mokytojo akys, o dėl jo gerovės pluša būrys aptarnaujančio personalo darbuotojų. Didžiuojamės jų darbštumu, kūrybiškumu ir atsidavimu darbui. Linkiu pasitikėti savimi, nepamirškime svajoti, nes svajonės ir veda pirmyn. Tai ką esame pasiekę šiandien tai visų bendruomenės narių asmeninis indėlis, sutelktumas.
      Nuoširdžius padėkos žodžius noriu skirti tėveliams, kurių pagalba, indėlis, patarimai padeda kurti vaikams inovatyvias patyriminio ugdymo erdves, siekti asmeninės vaikų sėkmės. Išauginome ne vieną kartą, tegul mus visus džiugina vaikų juokas, padėkime jiems augti smalsiems, kūrybiškiems, darbštiems, skiriant dėmesio dvasinių vertybių ugdymui. Rūpinantis kiekvienu vaiku susiformavo empatiška, atsakinga ir jautri bendruomenės kultūra.
       Jubiliejaus proga nuoširdžiai sveikinu Lopšelio-darželio bendruomenę, tegul ir ateityje kiekvieną mūsų lydi gilus atsakomybės supratimas, meilė, pagarba ir pasitikėjimas, neblėstantis noras mokytis, įgyvendinat mums skirtą misiją – auginti laimingą vaiką.
         Su mūsų visų švente, Mielieji!
                                                                                                                                                                                                                         Pagarbiai direktorė Dainora Kuprienė

Istoriją kuria žmonės!

Mūsų šios dienos kolektyvas, kuris visus nuoširdžiai sveikina šios gražios sukakties proga.

Tariame nuoširdų ačiū ne tik šių dienų darbuotojams, bet ir visiems dirbusiems lopšelyje-darželyje ,,Eglutė”, nes jūs kuriate visi kartu nuostabią istoriją!

Visų lopšelio-darželio grupių ugdytinių sveikinimas 55-ojo gimtadienio proga🥰🥰🥰🥰🥰

https://www.facebook.com/Kursenueglute/videos/420182799756172

55-ASIS KURŠĖNŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „EGLUTE“ GIMTADIENIS PAMINĖTAS LINKSMAI IR IŠRADINGAI

https://www.siauliuraj.lt/naujienos-gn/455/55-asis-kursenu-lopselio-darzelio-eglute-gimtadienis-paminetas-linksmai-ir-isradingai:2468?fbclid=IwAR1JyXdVzsi9I1VJSOG188DNZ6ed8fZoUBitr7p5T9cw58Y3Uim2-PnvncU