Menu Close

Projektinės savaitės ,,Kuo užaugęs noriu būti” veiklos

,,Žiogelių” ir ,,Ežiukų” grupėse svečiavosi Rokas Volkvičius. Savanoris papasakojo vaikams apie kareivio profesiją, pasiūlė paragauti kareiviškos košės. Bendraudami su Roku vaikai patyrė daug džiugių emocijų ir įsimintinų akimirkų.

 

 

Šiauli r. Kuršėnų meno mokyklos mokytojas E. Aušbikavičius ,,Žiogelių” ir ,,Ežiukų” grupių vaikams pristatė muzikos mokytojo profesiją bei muzikos instrumentus: ožio ragą, birbynę kontrobosinę birbynę bei saksafoną. Vaikai turėjo galimybę ne tik išgirsti muzikos instrumentų skambesį, bet ir patys visais pagroti.

 

,,Drugelių” grupės ugdytiniai gilino žinias susipažindami su fotografo profesija. Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais į svečius pristatyti savo profesiją pasikvietė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro informacijos specialistę Robertą Griciutę, kuri ne tik parodė vaikams senovinius fotoaparatus, įrangą, papasakojo kokia įdomi fotografo veikla, bet ir surengė žaismingą fotosesiją. Vaikai išbandę fotomodelio darbą prisėdo                                               pailsėti ir vartė senus fotoalbumus.

 

,,Smalsučių” gr. ugdytiniai apsilankė Šiaulių r. Vytauto Vitkauskio viešojoje bibliotekoje. Vizito metu vyko edukacija profesijų tematika, kurios metu vaikai pasigamino magnetukus su savo svajojama ateities profesija.

 

 

,,Drugelių” grupės ugdytinio tėvelis Albertas Baliutavičius – ugniagesys gelbėtojas pristatė savo profesiją, supažindino vaikus su ugniagesių gelbėtojų įranga, pamokė kaip elgtis gaisro metu ir kur reikia kreiptis pagalbos, papasakojo apie gresiantį pavojų prie vandens telkinių.

 

,,Kiškučių” gr. vaikučiais susipažino su virėjo profesija, dalyvaudami sveikos mitybos valandėlėje su lopšelio-darželio virėjomis.

 

 

 

Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistė Indrė Rimeikienė pristatė savo profesiją ir pamokė vaikus kaip prižiūrėti dantukus ir taisyklingai juos valytis.

 

 

 

,,Kodėlčiukų” grupės ugdytiniai apsilankė Ūkininkų Barystų kepyklėlėje, kurioje susipažino su duonos kepėjo profesija.
Direktorė Ilona, supažindino vaikus, kaip kepama duonelė, papasakojo, parodė kaip minkoma tešla.
Kepėjos pasiūlė vaikams patiems pakočioti ir pasidaryti riestainiukų, pavaišino vaikus bandelėmis, sausainukais ir dar pridėjo lauktuvių.
Lopšelio-darželio judesio korekcijos mokytoja Meilutė Bagdonienė pristatė judesio korekcijos (trenerio) profesiją ir pakvietė priešmokyklinio ,,Smalsučių” ir ikimokyklinio ugdymo ,,Kodėlčiukų” grupių ugdytinius patiems pabūti treneriais ir vieni kitiems pravesti mankštą.
 ,,Pelėdžiukų” grupės ugdytiniai apsilankė Šiaulių r. Verbūnų kepykloje, kur susipažino su duonos gamybos technologijomis, kepėjo profesija. Vaikai ragavo duonos gaminius ir dalijosi mintimis apie duonos kepimo procesą🥖🍞
Skip to content