Šeimos ir Vaiko dieną paminėjome ypatingai – visi kartu leidomės į bendrą žygį ,,Kartu palei Ventą” nuo lopšelio-darželio kiemo iki Kuršėnų sporto aikštynų komplekso. Žygiavome per visą miestą kupini šypsenų, geros nuotaikos ir bendrystės jausmo. 
Atvykus į aikštyną visus šiltai pasveikino direktorė Dainora Kuprienė. Prieš prasidedant veikloms skanavome lopšelio-darželio virtuvės virėjų paruošto gardaus troškinio, o pasistiprinę aktyviai leidome laiką kartu. Mūsų laukė burbulai, žaidimai, įvairios veiklos, juokas ir daug gražių akimirkų. 
Visi aktyviai dalyvavo veiklose, bendravo, kūrė prisiminimus ir dar kartą įrodė, kokia stipri ir nuostabi yra mūsų bendruomenė.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems – tėvams, globėjams, seneliams, broliams ir sesėms, mokytojams, mokytojų, mokinio padėjėjoms, virėjoms ir visam kolektyvui už šypsenas, gerą nuotaiką, bendrystę ir kartu sukurtą šventę. 
Kartais reikia tiek nedaug, kad turėtume pačias gražiausias akimirkas kartu.
Jūs nuostabūs!
O vaikams laikas kartu su šeima – pati didžiausia dovana. 


Nuoširdus ačiū visiems dalyviams!
Bendruomenės žygis ,,Kartui palei Ventą” kupinas juoko, pokalbių ir teigiamų emocijų. Dėkojame tėvams, darbuotojams dalyvavusiems žygyje. Žygio akimirkas įamžino lopšelio-darželio ugdytinės Sofijos mama Indrė Matiejauskė. Džiaugiamės ir vertiname tėvų iniciatyvas, prisidėjimą ir kuriamas akimirkas kartu. Visi kartu galime daugiau 
Filmuotos medžiagos ir sukurto vaizdo įrašo autorė – Indrė Matiejauskė






