Menu Close

Bendruomenės žygis ,,Kartui palei Ventą”

      Šeimos ir Vaiko dieną paminėjome ypatingai – visi kartu leidomės į bendrą žygį ,,Kartu palei Ventą” nuo lopšelio-darželio kiemo iki Kuršėnų sporto aikštynų komplekso. Žygiavome per visą miestą kupini šypsenų, geros nuotaikos ir bendrystės jausmo. 💛
Atvykus į aikštyną visus šiltai pasveikino direktorė Dainora Kuprienė. Prieš prasidedant veikloms skanavome lopšelio-darželio virtuvės virėjų paruošto gardaus troškinio, o pasistiprinę aktyviai leidome laiką kartu. Mūsų laukė burbulai, žaidimai, įvairios veiklos, juokas ir daug gražių      akimirkų. ✨
        Visi aktyviai dalyvavo veiklose, bendravo, kūrė prisiminimus ir dar kartą įrodė, kokia stipri ir nuostabi yra mūsų bendruomenė.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems – tėvams, globėjams, seneliams, broliams ir sesėms, mokytojams, mokytojų, mokinio padėjėjoms, virėjoms ir visam kolektyvui už šypsenas, gerą nuotaiką, bendrystę ir kartu sukurtą šventę. 💚
       Kartais reikia tiek nedaug, kad turėtume pačias gražiausias akimirkas kartu.
  Jūs nuostabūs!
O vaikams laikas kartu su šeima – pati didžiausia dovana. 🌿👨‍👩‍👧‍👦🎈
Nuoširdus ačiū visiems dalyviams!
Bendruomenės žygis ,,Kartui palei Ventą” kupinas juoko, pokalbių ir teigiamų emocijų. Dėkojame tėvams, darbuotojams dalyvavusiems žygyje. Žygio akimirkas įamžino lopšelio-darželio ugdytinės Sofijos mama Indrė Matiejauskė. Džiaugiamės ir vertiname tėvų iniciatyvas, prisidėjimą ir kuriamas akimirkas kartu. Visi kartu galime daugiau 🌎
Filmuotos medžiagos ir sukurto vaizdo įrašo autorė – Indrė Matiejauskė
Skip to content